Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře,dotazy-zeptejte se nás....

24. 3. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(Casisem, 16. 3. 2018 5:16)

Hello. I'm Jeff

Ockovani

(Monika, 1. 9. 2016 21:44)

Dobry den,
Velmi by me zajimal Vas postoj k dnes dost diskutovanemu tematu "ockovani jako povinnost do skolky"..Ze zkusenosti vim,ze velmi zalezi na lidech a jak se vedeni skolek k tomu stavi..A tak by mne zajimal i Vas postoj k tomuto..Jde mi o to zda prijmete detatko i bez ockovani..Dekuji za odpoved

Poděkování

(Roman Pekárek, 16. 12. 2014 20:24)

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat celému kolektivu Vaší školky. Davídek byl na začátku co začal chodit bázlivý k dětem a důvěřoval jen rodičům. Díky Vaší práci se z něj stává kamarádský hošíček vůči ostatním dětem i k celému kolektivu Vaší školičky. Děkujeme, za Vaše akce, které konáte pro děti s rodičema (drakiáda, vánoční besídky). Jsou velice moc příjemné a hezké. Dnešní besídka byla velice hezká a roztomilá se všemi dětmi. Přejeme za celou rodinu, aby Vaše školička fungovala co nejdéle a byla stále tak přívětivá a kamarádská k naší malé budoucnosti.

Dotaz na docházku.

(Alena, 14. 7. 2012 11:26)

Je možné se přihlásit pokud naše dcera bchodí do státní školky?

Re: Dotaz na docházku.

(Ivana, 15. 7. 2012 11:36)

Ano,je to možné.Takové děti dochází do běžné státní školky a do naší školičky chodí třeba jen jednou až dvakrát týdně.V takovém případě lze většinou domluvit slevu školného.Rodiče tím umožní svým dětem vstup do probíhajícího programu naší školičky,změnu kolektivu nebo tím jen řeší jednotýdenní dlouhou prac. směnu.Stejně tak maminky na mateřské dovolené tak mohou dopřát svým dětem společnost ostatních dětí a zároveň se zde děti i mnoho naučí. Pracujeme zde i s počítačovými programy, vytvořenými právě pro děti do 6let.

Oběd

(Dana, 24. 3. 2012 22:30)

Můžeme si nosit vlastní jídlo?Dcera má alergie na mléko.Je to možné?

Re: Oběd

(Ivana, 25. 3. 2012 23:45)

Určitě si můžete nosit jídlo vlastní ,jen je potřeba to předem domluvit.