Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžování a ozdravné pobyty

 Naše školička  pořádá zimní, lyžařské dvoudenní a třídenní výlety, kde se děti budou učit lyžovat. Na výlet nás budou doprovázet všichni pomocníci školičky....Míša, Tomáš, Klára.......Výuka probíhá individuálně ( maximálně ve dvou ), s ostatními  dětmi si budeme hrát na sněhu. Lyžařskou výbavu má školka vlastní a děti tak  nepotřebují vlastní lyže a vybavení. První výlet se bude konat během února. Účast dětí není povinná - je na zvážení rodičů, jestli své dítě na hory s námi pošlou. Cena výletu se bude pohybovat od 2300,- Kč do 2500,- Kč na tři dny.Cena zahrnuje : ubytování, strava ( 5 krát denně ) +  pitný režim, doprava, vleky, lyžařská výbava,výuka lyžování instruktorem,

Lyžařský výcvik   18.2. - 25.2.2016 dva turnusy..info v aktualitách

 

Cena na tři dny 2300,- Kč  -  zahrnuje : ubytování, 5 x denně strava + pitný režim, doprava, vleky, lyžařská výbava, výuka lyžování.Platí se před odjezdem hotově.

Cena na čtyři dny 3000,- Kč U lyžařů - druhý turnus bude cena větší - dražší vlek a jedna noc navíc- starší děti- tedy dražší vleky.Platí se před odjezdem hotově.

Přesné časy odjezdu sobota  10.00 hod

                               úterý návrat kolem oběda 12.00 - 13.00 hod

                               úterý odjezd 13.00 hod

                               sobota návrat kolem oběda 12.00 - 13.00 hod

Děti mohou v úterý do odjezdu a na příchod rodičů počkat ve školce ( do 5.00 hod.)

Před odjezdem odevzdat obálku se jménem  - do ní kartu pojišťovny - stačí ofocená, vypsané užívané léky a jak užívat, telefonní číslo, email a případné zvláštní potřeby dětí, podepsanou bezinfekčnost a souhlas s výletem ( formulář dostanete před odjezdem), případné léky přibalit do hygienických potřeb nebo podepsané odevzdat pí.uč.

Do kufru zabalte...oblíbená hračku, oblečení na lyže a vycházky (zateplené kalhoty, tepláky, mikina, čepice, rukavice, apd.), oblečení na pokoj ( tepláky, trička, bačkory, pyžamo, spodní prádlo, ponožky, bačkory, punčocháče...), hygienické potřeby, ručník, krém na obličej....

Na cestu do batůžku přibalit pití, malou svačinku. Oběd  nebo večeře bude na místě.

Ubytování Hrabětice penzion Metaz s plnou penzí

Máme pětilůžkové pokoje, na každém pokoji bude spát jeden dospělý.

Dozor...IVANA, MÍŠA,TOMÁŠ, DUŠAN

Případné dotazy odpoví  Ivana nebo Míša  ve školce.

Čas odjezdu . jen přibližně. 1.turnus se vrátí v úterý  kolem oběda - děti mohou zůstat ve školce do vyzvednutí rodičů. 2.turnus bude kolem 13.00 odjíždět, opět mohou děti přijít do školky už  ráno. Odjezd v sobotu 18.2. bude v dopoledních hodinách a příjezd v sobotu  25.2. bude kolem oběda. Provoz školky nepřerušen. 

 Děti prvního turnusu půjdou lyžovat hned v sobotu odpoledne, v neděli a v pondělí dopoledne i odpoledne - v úterý odjíždí. Rozděleny budou do dvou skupin jedna skupina na pomě, druhá skupina na lyžích na páse. Druhý turnus bude lyžovat středa, čtvrtek,pátek, v sobotu odjezd. Budou také rozděleny na dvě skupiny. Výcvik je hodně orientován na výuku lyžování ,letos spíše na zdokonalování - většina z dětí už lyžuje ,  pokud to někomu opravdu nepůjde a bude to pro něj spíše stres, zvolíme spíše procházkový režim. To platí hlavně u malých dětí,  převážně   se podařilo skoro u všech dětí naučit alespoň základy.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------