Jdi na obsah Jdi na menu
 


hory 2017 - II. turnus

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

 

Dobrý den,

včera jsme přijeli v pořádku, ale hodně pršelo a já jsem úplně zapomněla Vám všem napsat zprávu. To mi připomenul až pan Beran svou sms, takže jsem Vám ještě v noci posílala zprávu. K večeři byl řízek a kaše a šli jsme si rozdělovat pokoje. 

Tomáš má všechny kluky ze školky  a já všechny holky ze školky s Matýskem Pan. a Pá´tou.  Aďa V.,Matyášek a Sája  jsou samostatně na pokoji hned vedle mne, abych je v noci slyšela a Míša má Ondráška, Evičku a Natálku L..všichni si vymysleli pro svůj pokoj jméno ..máme ..Mimoňě,Ledové království, Formule, Pejsky a Matýsek s Páťou jsou Pokéni na pokoji holek ..Ledového království..Ráno jsme se vydali lyžovat..rozdělení do třech družstvech..Tomáš a Máťa jsou první družstvo..jezdí na rychlé pomě - Maťa, Áďa, Áďa,Naty, Pája,Sárka, Sája,Elenka. Míša je druhé družstvo... jezdí na pomalé pomě - Táďa, Páťa, Sofinka H. a učí se hlavně oblouky. Já jsem na pásu s Onďou, Evičkou, Víťou a Natálkou L.,která už odpoledne půjde na pomu k Míše. Víťu ještě nechám vyjezdit a na pomu půjde až zítra. Je hrozná mlha takže zatím fotky a videa až bude lépe, večer nafotíme něco na pokoji a prozatím Vám to musí stačit.Dnešní oběd bylo knedlo,zelo,vepřo .Lyžovat se dá, jen je mokrý sníh...zatím 

2.den

Noc byla klidná, ráno jsme vyrazili lyžovat, je velká mlha,ale lyžovat se dá.díky mlze nebudeme mít z venku zatím žádné fotky ani videa. První družstvo přešlo na velký kopec,Druhé družstvo přešlo na rychlou pomu, Natálka jezdí s Míšou a Pavlíka jsme nechali u Míši s Táďou. Ondrášek už na páse jezdí sám a umí brzdit a jde mu to výborně. Evička jezdí také dobře, ale při prudším kopci nezastaví, proto musí jezdit ještě s námi.Víta zítra přejde k Míše na pomu. Odpoledne  má pršet tak uvidíme zda se vydáme na kopec. 

3.den

včera jsme odpoledne šli na vycházku, nepršelo ale děti nechtěli na lyže.Dnes jsme celý den lyžovali. Obě družstva se přemístila na největší kopec, kde dělali různá cvičení pro zlepšení jízdy.Všechny to hodně bavilo a lyžovali jsme prakticky celý den. Jen trošku počasí nás zlobilo, foukal vítr a sněžilo.Děti na páse se dnes všichni naučili brzdit a jezdili samostatně, dokonce spolu závodili. Nakonec  k nám přešla i Sofinka, chtěla jezdit s námi, nahoře to na ni moc foukalo. Zítra se pokusíme vyrazit hned po snídani, počítáme, že bychom kolem 12 hod. mohli být u školky. Budeme posílat z Kolína SMS. Dnes se nám podařilo něco i natočit , můžete se zítra podívat, děti se už těší domů.