Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hory 2018 I.

   

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

 

Dobrý den,

včera jsme přijeli v poklidu, k večeři jsme měli svíčkovou pokoje jsou rozděleny

1.Iva + Dušan - Amálka, Anička, Eliška, Elenka, Sofinka

2.Miša + Matouš - Ondrášek, Evička, Víťa, Matyášek, Pepíček, Kristýnka   

3.Tom - Matěj P., Adámek, Terezka, Zdeňeček

včerejší noc proběhla hladce, teplota v noci byla kolem -14 stupňů.

Dnes jsme měli v 8:30 snídani, potom Iva a Dušan jeli na dopoledne s Amálkou a Matyáškem na sjezdovku, aby jsme trénovali lyže. Díky mrazu byli  ostatní na chatě a hrály hry. K obědu byla bramboračka + rýže s kuřecí smetanovou omáčkou.

Po obědě jsme vyrazily na sjezdovku.Naučili se jezdit samostatně téměř všichni kromě Elenky a Matyáška, s kterými to budeme cvičit ještě zítra. U ostatních pilovat obloučky. Dnes na Pomě jezdil Adámek, Ondra, Terezka, Eliška, Matěj P., jezdili s Tomášem a ostatní na pásu. Zítra by jsme chtěli předat ještě na Pomu Aničku 

K večeři jsme měli kuřecí řízek s kaší a po večeři dětmi žádaná krátká diskotéka.Večer téměř všichni brzo usnuli.

Zdenda měl hroznou radost, už se mu podařilo  zastavit, ale ještě potřebuje dozor dospělého. Matyášek a Elenka jezdí, drží pluh, ale  nezastaví, také jezdí ještě s dospělým.  Terezka jezdí výborně, proto jsme ji nechali jezdit s Matýskem  P. samostatně. S Tomášem děti trénují obloučky, ale Ondra s Adámkem, by chtěli zítra chvilku na pás si zařádit s dětmi, tak je tam na hodinku necháme. Anička jezdí velmi dobře, zítra zkusí pomu. 

Pondělí ..Noc proběhla v klidu. Děti jsou poměrně klidné a musím říci, že se jim nijak nestýská, spíše se mračí, když jim ráno ukazuji, kolik nocí nám ještě zbývá, prý to hrozně utíká. Dnes dopoledne půjdou na lyže Elenka a Matyášek, dotrénovat zastavení a ostatní po obědě, což je kolem dvanácté, oběd máme v půl, Včera krásně svítilo slunce, tak snad bude dnes také tak. Zatím se mějte a večer se ozvem. Teď dáme na stránky i nějaká videa.

oběd gulášová polévka, kolínka kuřecí maso, večeře brambor a obalovaný květák

Dnes jsme jezdili do poslední chvíle, byla velká zima, ale krásně svítilo slunce. Všichni se rozjezdili, jen Elenka a Matyášek potřebují dohled, potřebovali by ještě nějaký den lyžovat. Ostatní se vyřádili, Terka a Matěj P. jeli na velký kopec, Eliška a Anička jezdili na pomě na menším kopci. Víťa nám onemocněl a má teplotu. Dnes ale lyžoval a hodně se zlepšil. Evička zastaví a závodila o sto šest. Amálka lyžuje, trochu zvládá zatáčky. Sofinka se rozjezdila, ale na pomu nechtěla, bála se. Pepíček, Kristýnka jezdí dobře. Adámek a Ondra chtěli na pás za námi, nechali jsme je tam. Zdenda jezdí sám, Kristýnka je v pořádku, ale než jsme začali natáčet na konci jí začali mrznout ruce a měla je dost rudé, tak jsme ji s Elenkou, která už byla unavená a Míšou odvezli do chaty.Večer byla diskotéka a děti tancovali, všichni se rozjeli. Teď v klidu leží a sledují pohádku.Zítra se vrátíme  mezi 12.00 a 13.00 hod, pošleme sms z Kolína. Přeji hezkou noc