Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libošovice květen 2016

1.den

Dobrý večer,

dnešek se nám vydařil velmi, děti si to užily. všichni jsme v pořádku a právě teď už všichni spí. K obědu byla kaše s kuřecím řízkem a k večeři rajská s těstovinami, nejvíce se dětem líbil skákací hrad a to je vidět i na fotkách.Do kempu jsme dorazili kolem páté hodiny, děti se rozdělily do pokojů jak chtěly, vyšlo to přesně, jak si to přály.Jsme všichni unaveni, takže podrobnější info zítra.Nikdo zatím nesmutní, nebojte se.

 

2,den

Dobrý večer, 

včerejší noc proběhla bez problémů,Terka H. trošku kašlala a stěžovala si na ucho, ale přes den bylo vše v pořádku, tak uvidíme dnes v noci.jinak jak včera, tak  i dnes se děti vyřádili, byli jsme na procházce v lese a na horolezecké stěně, děti si zkoušeli trošku lézt, odpoledne jsme absolvovali dětský den,kde jsme plnili různé disciplíny,podívali se na vystoupení mažoretek a vycvičených pejsků a zatancovali si na dětské diskotéce, zpočátku jsme některé děti přesvědčovali k tanci, Sofinka K.,Šimonek, Aďa B., nechtěli tancovat, jen se dívat,ale podařilo se je roztančit všechny a pak jsme jen koukali, jak vysloveně řádili na parketě , to byli taneční kreace, až k nevíře, také jsme opékali vuřty a po večeři jsme šli do knihovny, kde děti poslouchali místní pohádku o zdejším hrádku Humprechtu, který je přímo nad naším kempem. během pohádky nám asi pět dětí usnulo..Páťa, Šíma,Víťa,Sofinka K.,Kubík,ale naštěstí zvládli i cestu zpět. Oběd kaše, sekaná...večeře špagety s rajčatovo-paprikovou omáčkou - bylo to výborné, také jsme tu měli skákací hrad.

pokoj 1. Šíma,Štěpa, Anička Berk.

pokoj 2. Terka L., Sofinka K., Víťa , Pepča

pokoj 3. Áďa,Naty,Elenka,Davídek 

pokoj 4. Pája, Sárka K., Sofinka H.,Míša

Pokoj 5. ostatní kluci (5)

Pokoj 6., ostatní holky (7)

Je jich dost, takže občas máme problém s věcmi, zjistit komu patří.Jinak zatím žádný smutek mamince se nekoná. Občas se zeptá Pepíček, Míša , ale nic vážného, dnes večer byla chvilku smutná Elenka, ale spíš si myslím, že byla unavená. Jinak bazén ještě není napuštěný, z toho měl největší radost Pepíček.Ale počasí beztak ještě na koupání není, chvilku teplo a chvilku i chladno. Na naše vycházky ideální.Dnes jsme i v lese měřili kmeny, největší strom muselo obejmout 11 dětí.Podívejte se a fotky, které se snad přes noc nahraji, je tu dost pomalý net. V fain parku sklidily největší úspěch trampolíny, skákací hrad ( myslela jsem, že budeme hopsat ještě další dva dny) a dinosauří  park, který byl opravdu pěkný, jen Víťa  a Míša se trošku báli. Zítra máme odpočinkový den, půjdeme na zmrzku a budeme hrát míčové hry .....děti si to tak přály.

3 den - 

Dobrý večer,

dnes proběhl velice klidně, na přání dětí jsme zůstali v kempu a hráli různé hry, odpoledne jsme šli do Sobotky na zmrzlinu a k večeru si opět hráli společně i jednotlivě hry. Kdo chtěl si mohl s Míšou nebo Ivou vyrobit lapače snů,dešťovou hůlku nebo knížku s frotážemi listů. Velké děti pak byli déle venku a hráli společně večerní hry. Děti si to určitě užily.Včera jsem, zapomněla napsat, že míša a Pavlík nám včera v poledne usnuli, proto nejsou na fotkách dětského dne. Pavlík se při diskotéce probudil, proto je ta už zachycen. Jinak zítra máme odjezd vlakem ( pokoj 5. a 6. ) 9.45 z Libošovic ... příjezd máme kolem jedné, ale jeden přípoj je dost na těsno,proto se může stát, že do Lhoty dorazíme až na čtvrt na tři. Ostatní budou pojedou kolem jedenácté , počítám tak dvě h cesta. Všichni mohou ve školce počkat než dorazíte z práce, Dostaneme obědový balíček. Držte nám palce, ať se poslední den povede bez nehody.Jinak zatím v pohodě všichni spí.