Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libošovice podzim 2016

 

1.den

Dobrý den, 

noc proběhla v klidu, bez velkých problémů. Včera k obědu byly brambory a filé, rýžová polévka, k svačině jablka a buchta od paní Kuchařové a byla výborná -dětem velmi chutnala. Odpoledne jsme trávili na hřišti, velké děti hrály fotbal, malým stačilo hřiště. Akorát jsme si nevšimli,že Áďa B. měl na sobě kalhoty na cestu, tak snad se to vypere, jinak hraje super. Večer byly těstoviny s brokolicí a velké děti šli na noční výpravu, jen kdo chtěl - Páťa, Davídkové, Sofinka H. zůstaly se mnou. Menší děti měly diskotéku a docela tu tancovaly. Pokoje jsou rozděleny ..viz fotky Matouš pokoj kluků, Míša nejmenší a Anička Berk., protože chtěla být s Evičkou, Dušan ( pan školník) Naty, Elenka, Áďa, Darinka a já zbytek...jsme v apartmánu,kde je víc ložnic. Večer ješttě za mnou dorazil Davídek k., prý je na pokoji u kluků, ale spát bude se mnou...Noc byla poklidná jen jednou jsem hledala Sofince K. ovečku, chovala se nám pod peřinu a Davídkovi K. jsem před spaním držela ruku, usnul rychle. Ondrášek K. úplně v klidu a Pepíček si při večeři vzpomněl na mamku a po večeři bylo vše  v pořádku. Víťa si ani jednou nevzpomněl. Míša říkala, že Ondrášek Š. v pohodě a Evička jednou ze spaní zabrekla, asi se jí něco zdálo a míša si jí vzala k sobě do postele a dobrý. Danielek a Davídek K.  bez problémů. Kristýnka spala dobře jednou také zabrečela, ale hned zase usnula. Ostatní nepopisuji ...už s námi byli.

2.den

Dopoledne jsme vyrazili na hrad kost, a potkali jsme perníkovou chaloupku, loupežníky a jožina zbážina, ale bylo mokro, takže jsme na kost nedošli, Táďa se nám posadil do bahna ale dobrý.Nakonec jsme  v lese skřítkům postavili vesničku a vydali se nazpátek.. Některé děti se trošku bály...Davídek P. a Sofinka K. a Darinka šli se mnou za ruku. Teď nás čeká cesta vlakem do Mladějova.ozvu se večer a přidáme fotky. Zatím.

Dobrý večer,

tak jste určitě viděli domečky pro skřítky na fotkách, to děti opravdu moc bavilo, zítra nám skřítkové pošlou psaní, jak se jim bydlí, tak doufáme,že dobře.Obědu byla rýže s kuřecím masem, zeleninová polévka. svačina chleba a rajčátka, k večeři zapékané těstoviny..ty teda děti moc nejedly.Po obědě jsme chvíli kreslili a malé děti odpočívaly, potom jsme vyrazili na výlet vlakem do Mladějova...Cestou jsme zdálky pozorovali trosky a vyprávěli si pověst o babě a panně.Při procházce z nádraží jsme pozorovali podzimní stromy, listí a vše, co příroda na podzim vytváří. Po veřeři jsme chvilku hráli hry a teď už jsou děti v pyžamu, Danielek ,Pepíček, Ondrášek, Kristýnka, Víťa, Sofinka K.,Evička a Ondrášek Š. už spí. Ostatní ještě sledují pohádku. Bylo opravdu pěkné počasí, ale k večeru už je chladno.Zítra  dopoledne chtějí děti volno na hřišti, tak jim dáme prostor a po obědě vyrazíme k domovu, cestou se možná  ještě někde stavíme, podle unavenosti dětí. Ráno kolem desáté Vám sem napíši přibližný příjezd, ale děti mohou počkat ve školce do 5.H. Počítáme na čtvrtou, ale upřesním zítra. Držte nám palce  a zítra.