Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hory 2018

   

    

    

  

 

Dobré ráno, 

včera jsme přijeli v pořádku. K večeři jsme měli brambory a kuře a děti jsme strašili, že je to žába, ale nakonec si všichni maso dali. Pojmenovali jsme si pokoje a vytvořili z jednoho dospělého svého maskota. Po večeři jsme hráli různé hry. Noc proběhla v klidu. Holčičí pokoj vzbudila ráno Simča, poslední vstávala Sája. Teď razíme na snídani. 

Čtvrtek - Noc proběhla bez problémů, v půl desáté všichni spali, zmohla je únava. Včera jsme byli na sjezdovce a rozdělovali si děti do družstev. 1.družstvo - Tom, Klárka....Áďa, Máťa, Pája, Ríša, Matyášek, Sárka, Pavlík, Danielek ( u něj ještě uvidíme) 2.družstvo - ostatní Iva, Míša na pomalé pomě. Oběd - hrášková polévka a rizoto, svačina tvarohový šáteček a chleba s máslem,  večeře knedlo,vepřo,zelo.  Po večeři jsme měli vystoupení pokojů ... holky tancovali pod vedením Páji,  kluci u Toma hráli divadlo ....pohádku O Růžákovi a kluci u Míši měli pěvecké vystoupení....všechna tři vystoupení byla vtipná a perfektní, proto se umělecká porota rozhodla udělit všem plný počet bodů. Lyžovali jsme od 12.15 do 16.00. Byla opravdu zima. Asi v půl čtvrté jsme pustili 2.družstvo na pás a tam se vyřádili. také jsme tam natočili pár videi, Honzík se  netrefil do branky, ale dobré nic se nestalo, podruhé se to povedlo.  Po večeři jsme zalehli do postelí a pustili si pohádku, během chvíle všichni spali. U dívek ráno vstávala první Sárinka, U Míši Danielek a u Toma Matyášek. Děti jsou zatím spokojené a spíše si stěžují, že to utíká rychle. Za chvíli půjdeme na oběd a lyžovat. Posílám pár dopoledních fotek.Zatím a užívejte volna.

Pátek - Noc klidná, všichni spali v klidu. Ráno jsme hráli společenské hry, po obědě ( nudlová, rajská omáčka a kolínka) jsme se oblékli a vyrazili  na sjezdovku. Dostali jsme se tam  po 12.00 h  a jezdili jsme až do konce. Některé děti se domáhaly ještě další jízdy.Dnes i druhé družstvo šlo lyžovat na velký kopec a zvládli to všichni výborně.Poslední hodinu měli volné lyžování s dozorem a převážná část trénovala cviky, které jsme dělali. jezdili jsme přes skokánky,lyžařské trubky a můstky. Konečně bylo teplo. Něco jsme ještě natočili, ale budeme to dávat na stránky až v neděli, včera jsme s dětmi ještě hráli hry a tancovali. Děti si připravily svá vystoupení a měly to velmi pěkné. Oni Vám doma povypráví. Večeře bram.knedlík,uzené maso, špenát.  Zítra po snídani budeme vyjíždět, počítáme kolem 10.00 h , předpokládaný návrat je 13.00 h. Až budeme v Kolíně pošleme sms, prosím Vás, aby jste od 12.00 h byli na pozoru, potřebovala bych, co nejdříve odjet od školky. Děkuji moc a brzy se uvidíme. A mám vzkázat mamince Simči a Páji, že Simča dnes vstávala  poslední.