Jdi na obsah Jdi na menu
 


hory 2020 I.turnus

Dobrý den,

noc proběhla úplně v klidu, děti vstávaly až v 8 hod. Včera k večeři byla rýže, kuře.Sněhu je zatím dost, teď se chystáme na lyže.Pokoj 1. Tom - luky Jenda, pokoj 2. Iva - Klárka, Anička, Mára, Eriček pokoj 3. Míša .S. Marta,Olík,Míša. Děti jsou velice hodné...Jeník chtěl, abych si k němu lehla, pak byl v poho a usnul. Nikdo neměl v noci nehodu.Včera lyžoval Olik, Luky a Eriček, Dnes  dopo na chvilku jde Míša, Marta, Luky a odpo jdeme všichni do 16.00 hod. Včera jsme byli na vycházce a po večeři jsme malovali, zpívali , hráli hry ...Slunce nám dnes svítí,je tu krásně a hodně sněhu. Jdeme na snídani, mějte se a zítra další info. Fotky se nahrávají pomalu, ale snad to půjde.

Dobré pondělní ráno, noc proběhla dobře, Eriček se kolem jedenácté budí a chce abych si k němu lehla a pak už spí do rána, zatím nikdo nebrečí. třeba to přijde poslední noc, ale myslím, že to děti zvládnou. Včera jsme lyžovali celý den, Jenda,Vítek, a Anička jezdili na pomě ostatní na páse, Martínek, Luky, Klárka jezdí samy bez dospělého, Olík, Mareček, Eriček, Míša s naší pomocí...Míšovi to hrozně jde a mohl by už také jezdit sám, ale bojí se, tak třeba dneska se odváží, Olík, Mareček už z poloviny kopce dojíždí samy,ale ještě potřebují oporu, s Eričkem trénujeme pluh a zastavení a někdy se i podaří,ale ještě nemá takovou sílu v nohách. Oběd  kolínka, rajská, mleté, večeře brambor a pečené kuře, Večer jsme měli diskotéku a hry, děti se pobavily a šly brzo spát, byly docela unavené. Dnes půjdeme opět na lyže. Večer napíši info k příjezdu. Nahráli jsme pár videí ,  ale jsou ve spěchu, chtěli jsme,co nejvíce naučit, dnes budeme natáčet více a natočíme každého, aby jste viděli, jak Vaše děti lyžují.Marek a Olik si sundavají rukavice, zatím bylo teplo,dnes už je budou muset mít,je chladněji.

 

Dobré úterní ráno, dnes odjíždíme domů, menší děti se už těší, hlavně Mareček a Olík. Včera jsme naposledy lyžovali, Klárka a Luky jezdili na pomě a oba to zvládli skvěle, Jenda a Víta jezdili na větší a rychlejší pomě a oba opravdu dobře lyžují . Mareček, Olík a Eriček jsou na hraně tak den, dva a jezdili by samy, ale včera byli už hrozně unavení , tak jsme je už nechali odpočívat. Natáčeli jsme je na konci dne a je  na nich opravdu  vidět ,že jsou unavení.  Míša a Martínek lyžují v pohodě, Marta se hodně osamostatnil, Míša sjede sjezdovku sám,ale pořád se ještě jistí, potřebuje dopomoc při vstávání. Teď  máme sbaleno a po snídani kolem 9.hod budeme vyjíždět. Pokud se někde nezdržíme , dorazíme kolem 12.hod.V Kolíně pošleme sms, protože se s některými rodiči neuvidím, nechám ve školce obálku,kterou jsem od Vás dostala a někdo tam bude mít ode nás vzkaz, nechám je u paní učiteky...vyžádejte si jí. Děti mají oběd ve školce, pokud  potřebujete být v práci, necháme je ve školce.Kdo si počká na příjezd, nemusí ve školce obědvat a může si dítě vyzvednout hned, v tom případě dostanete obálku ode mě.Bude tam trošku zmatek, protože zas některé děti s námi odjíždí. 

 

PRO PŘEHRÁNÍ VIDEA JE NUTNO KLIKNOUT NA PLAY VE VIDEU A PAK NA V..